• Про компанію

  Вибираючи килими BEST CARPET ви отримуєте ряд переваг:

  • Багатий асортимент килимів дозволяє клієнтам підібрати килим у будь-яку кімнату (в зал і кухню, у вітальню і спальню, дитячу і прихожу, терасу, для комерційних проектів HoReCa).
  • Стиль оформлення. Ми вибрали найактуальніші та модні напрями в інтер`єрі, склавши максимально різноманітний асортимент. У продажу присутні килими європейська класика, сучасні та дизайнерські килими, вантажні та етнічні, дитячі килими. Всі моделі можна класти на підлогу або вішати на стіну.
  • Індивідуальний підхід. При зверненні до менеджера, ви отримуєте індивідуальну консультацію по всіх питаннях. Завдання консультанта - не продати найдорожче, а допомогти знайти саме ту модель килима, яка ідеально впишеться в дизайн кімнати.

   Відгуки

   Тетяна Вікторівна

   Просто приголомшливо, що зараз можна купити турецький килим, не виходячи з дому! Оформляли тут замовлення на килим PRISMA для спальні. Виявився надзвичайно м'який і затишний, просто закохалися.

   Сергій Кацюба

   Чудовий магазин з відмінними цінами. Обслуговування на вищому рівні. Оформили і доставили дуже швидко. Килим прекрасний, якісний і забарвлення незвичайна.

   Марія

   Сподобався інтернет-магазин! Малюнок і якість килима повністю відповідають зображенні і опису. Доставили в зазначений термін. Ще буду замовляти там .. !! Рекомендую всім цей магазин !!!