Килими червоні класичний дизайн Лотос 523/210





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри готових килимів:
- 0,60*1,10
- 0,80*1,50
- 1*2
- 1*3
- 1,20*1,70
- 1,50*2,30
- 1,50*3
- 2*3
- 2*4
- 2*5
- 2,50*3,50
- 2,50*4
- 3*4
- 3*5
- 4*4
- 4*5
Доріжки на відріз ширина рулонів:
1м 1,20м 1,50м 2м 2,50м 3м
Вартість доріжок 600грн. за м.кв., оверлок 20грн. метр
Наявність потрібного розміру уточнюйте у менеджера!
На всі питання відповість менеджер 063-226-20-20
Всім вдалих покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карат |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Червоний |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Велюр |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Щільність ворсу | 320000 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Товщина килима | 10 мм |
| Вага килима | 2.2 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴/кв.м


