Килим 1,20*1,70 овал червона класика LOTOS 523/210о





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доріжка ширина рулонів 1м 1,50м 2м 2,50м 3м
Вартість доріжок на відріз - 600грн. за м.кв.
Оверлок 20грн./метр
За консультацією дзвоніть (063) 226-20-20
Всім приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карат |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Овальний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Червоний |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Велюр |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Щільність ворсу | 320000 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 1.7 см |
| Ширина килима | 1.2 см |
| Товщина килима | 10 мм |
| Вага килима | 5 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 230 ₴


