1,40*2 безворсовий килим - рогожка Naturalle на джутовій основі





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим колекції Naturalle від Українського виробника Карат ідеальне поєднання практичності і стилю!
Ця колекція представляє собою килими без ворсу з щільним переплетенням ниток.
Для колекції безворсових українських килимів Naturalle характерні:
- сучасний стильний дизайн
- якісна поліпропіленова пряжа гладка і приємна на дотик, а в поєднанні з переплетенням джутовій основи при ходьбі створює легкий масажний ефект
- мінімум часу на прибирання та чистку (за рахунок своєї структури килим дійсно легко забирається)
- килим легкий по вазі, але міцний
- низька вартість в поєднанні з бельгійським якістю
- довгий термін служби.
Щоденна відправка Новою поштою.
Потрібна консультація? Дзвоніть (063) 226-20-20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карат |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Безворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Петельний |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 200 см |
| Ширина килима | 140 см |
| Товщина килима | 5 мм |
| Вага килима | 3 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 400 ₴




