Килим бежевий вензель Mira 24031/234





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- 0.80*1.50
- 1*2
- 1.20*1.70
- 1.60*2.30
- 1,60*3
- 2*3
- 2*4
- 2*5
- 2.50*3.50
- 3*4
- 4*5
Килими виробляются прямокутної та овальної форми.
Наявність потрібного розміру уточнюйте у менеджера!
Ворс килима м'який і приємний на дотик, не викликає алергічних реакцій, на тканній основі, не вигорає, немає залишкового ворсу.
На всі питання відповість менеджер 063-226-20-20
Всім приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карат |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Овальний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Велюр |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Щільність ворсу | 204800 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Товщина килима | 8 мм |
| Вага килима | 1.6 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розмір килимів | |
| Розмір килимів Mira 24031/234 | 1м2 |
- Ціна: 550 ₴/кв.м


