Килим бежевий Mira 24001/121





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- 0.80*1.50
- 1*2
- 1.20*1.70
- 1.60*2.30
- 2*3
- 3*4
Килими виробляются прямокутної та овальної форми.
Наявність потрібного розміру уточнюйте у менеджера!
Ворс килима м'який і приємний на дотик, не викликає алергічних реакцій, на тканній основі, не вигорає, немає залишкового ворсу.
На всі питання відповість менеджер 063-226-20-20
Всім приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карат |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Велюр |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Щільність ворсу | 204800 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 110 см |
| Ширина килима | 60 см |
| Товщина килима | 8 мм |
| Вага килима | 1 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розмір килима | |
| Розмір килима | 0.60*1.10 |
- Ціна: 385 ₴



