Килим 2,50*3,50 червона класика LOTOS 523/210о





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо до вашої уваги чудову колекцію килимів та доріжок Лотос від українського виробника Карат.
Розміри готових килимів овальної та прямоугольної форми.
Доріжки на відріз ширина рулонів:
1м 1,50м 2м 2,50м 3м
За консультацією дзвоніть (063) 226-20-20
Всім приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карат |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Червоний |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Велюр |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Щільність ворсу | 320000 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 350 см |
| Ширина килима | 250 см |
| Товщина килима | 10 мм |
| Вага килима | 19 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 250 ₴

