Килимова доріжка 1,33х2 сірий мармур Alexandrit





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЗАЛИШОК РУЛОНУ БЕЗ БРАКУ!
Новий дизайн килимових доріжок на тканій основі.
Ширина рулонів 1м 1,20м 1,60м 2м 2,50м 3м
Вартість 550грн. м.кв. Послуги оверлока 20грн. метр
На всі питання відповість менеджер 063-226-20-20
Всім вдалих покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карат |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Велюр |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Щільність ворсу | 204800 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 200 см |
| Ширина килима | 133 см |
| Товщина килима | 9.5 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 543 ₴


