Бежева килимова доріжка ширина 0,80м на тканій основі Daffi 13027/120





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ширина рулонів 0,80м 1,20м
Вартість 550грн. за м.кв. Оверлок - 20 грн.м. Нитка для обробки краю підбирається в тон доріжки. Оверлок на професійному обладнанні.
На всі питання відповість менеджер 063-226-20-20
Всім вдалих покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Коврова доріжка |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Велюр |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Щільність ворсу | 230000 точок/кв.м |
| Ширина килима | 80 см |
| Товщина килима | 7 мм |
| Вага килима | 1.7 кг |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 440 ₴/пог.м