Килим 2х3 на гумовій основі без ворсу, не ковзає Flex 1944/91 коричнева





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасні килими та практична доріжки з колекції Flex стануть стильним акцентом у вашому інтер’єрі. Виконані у лаконічному дизайні та мають гладку поверхню без ворсу, що робить їх максимально зручними у догляді.
Ширина рулонів
0,60м 0,80м 1м 1,50м
Овелок 20грн. метр
Переваги:
-
безворсова структура – не накопичує пил та легко чиститься
-
стійка до зношування та деформацій
-
антиковзка основа
-
підходить для приміщень з високою прохідністю (коридори, кухні, ванні кімнати, офіси, хол)
-
гармонійно вписується як у сучасний, так і в класичний інтер’єр
Догляд: не боїться вологи, можно прати, легко прибирається пилососом, протирати вологою серветкою.
Багато дизайнів та розмірів!
На всі питання відповість менеджер 063-226-20-20
Всім приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карат |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Безворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Основа килима | Гума |
| Довжина килима | 300 см |
| Ширина килима | 200 см |
| Товщина килима | 5 мм |
| Вага килима | 9 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 900 ₴


